Detay

Fiyat: 300000 TL

Metrekare:
1050
İl:
İstanbul
İlçe:
Arnavutköy
Bölge:
Çilingir
Adres:
çilingir mahallesi arnavutköy istanbul türkiye
Tapu Konumu:
HİSSELİ TAPU
Ada:
Parsel:
Pafta:
Takas:
Evet
Kat Karşılığı:
Hayır
Telefon:
0532 350 81 23 - 0212 597 72 44
İlan Tarihi:
7/27/2013
İlan Kodu:
21

Açıklama

TORUNOĞLU GAYRİMENKULDEN

 

HER GEÇEN GÜN FİYATLARIN KATLANARAK ARTIĞI ARNAVUTKÖY ÇİLİNGİR BÖLGESİNDE.

3. KÖPRÜ YOLU VE İSTANBULA YAPILACAK YENİ HAVAALANI PAROJELERİNİN YANIBAŞINDA.

SON İKİ 1050 mt PARSELE SAHİP OLMAK İÇİN BİZİ ARAYIN.

 

TORUNOĞLU GAYRİMENKUL HOŞGELDİNİZ

25 YILLIK TECRÜBESİ VE UZMAN KADROSU İLE TORUNOĞLU GAYRİMENKUL YILLARDIR EN KARLI YATIRIMLARI YAPMANIZI SAĞLIYOR.

TORUNOĞLU GAYRİMENKUL NASIL ÇALIŞIR:

BİZ UZMAN KADROMUZ İLE YAPIMI PLANLANAN VE DEVAM EDEN PROJELERİ YAKINDAN TAKİP EDEREK HANGİ BÖLGENİN ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE DAHA FAZLA DEĞERLENECEGİNİ BELİRLER VE MÜŞTERİLERİMİZE BU BÖLGELERDE YATIRIM YAPARAK YÜKSEK KAZANÇ ELDE ETMELERİNİ SAĞLARIZ.

TORUNOĞLU GAYRİMENKUL OLARAK SADECE ARSA VE ARAZİ ALANINDA HİZMET VERMEKTEYİZ.

YETKİLİ; Doğan ALTINKAYNAK Gsm: 0532 688 33 35

Tüm arazi yatırım planlarınız için uzmanımızdan bilgi alabilirsiniz

 

DİĞER İLANLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.

Fırsat istanbul arnavutköy çilingir mahallesi sahibinden satılık yatırımlık arsa arazi tarla ve arsalar

 

 

Torunoglu Gayrimenkul 25 yıldır istanbul arnavutköy ve çatalca ilçelerinde hizmet vermektedir. Arnavutköy hadımköy, nakkaş, yassıören, boyalık, baklalı, balaban, terkos, yeniköy, karaburun, durusu, tayakadın, taşoluk,dursunköy, hacımaşlı, sazlıbosna, çilingir, haraççı, imrahor, çardaktepe, bolluca, boğazköy ve şirindere semtlerinde sahibinden satılık imarlı arsa tarla ve arazi satışı yapmaktadır.

 

Torunoğlu gayrimenkul arnavutköyde sahibinden satılık arsa alanında yılların verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimize yatırımlık arsa fiyatları konusunda en doğru bilgiyi veriyor.

 

NEDEN YATIRIM:

 

Doğru yatırım insanların geleceklerini direkt etkilemekle beraber insanların gelecekte kendileri ve aile için yapmayı birçok şeye olanak sağlar ki buda arsa yatırımının önemini daha da çok göz önünde bulundurmamız gerektiğini bize açıkça gösterir.

 

Yatırımın kendi içinde birçok varyasyonu olduğu göz önüne alındığında insanların bu varyasyonlar içerisinde doğru satılık arsa yatırım olanaklarını kendi başlarına bulmalarının ne denli zor ve uğraştırıcı olduğunu da görmemiz sağlar ki burda yatırım uzmanlarının önemi ortaya çıkmaktadır.

 

Geçmişten günümüze insanların daha fazla kazanç için hep en doğru yolları bulma çabası olmuştur ama burada dikkat edilmesi gereken husus şudur: eğer ben doğru yolu bilmiyorsam ama bileni biliyorsam paylaşımla en doğru adrese en kısa ve zahmetsiz yoldan ulaşabilirim demektir.

Yatırımda size doğru yolu torunoğlu gayrimenkul göstermeye devam ediyor.

 

 

 

Arnavutköy satılık yatırımlık arsa arayan müşterilerimize en doğru bilgiyi verebilmek için mühendis kadromuzla arazi araştırmasını detaylı bir şekilde yapmaktayız. Bu araştırmalara örnek olarak taşoluk mahallesi sahibinden veya emlak firmaları satılık yatırımlık arsa arazi ve tarla fiyatlarının taşolukta hangi bölgelerin en fazla pirim yapan bölge konusunda detaylı çalışma yapmaktayız. Bu çalışmalar hadımköy mahallesi, sazlıbosna mahallesi, hacımaşlı mahallesi, çilingir mahallesi, yeniköy mahallesi, baklalı mahallesi, tayakadın mahallesi, nakkaş mahallesi ve boyalık mahallesi sahibinden veya satılık arsa ve arsalar alanında yapılmaktadır. 200 ün üzerindeki satılık arsalar, tarlalar ve araziler bulunduran torunoğlu hergün güçlenen pörtföy yapısıyla 2013 yılındada müşterilerine en çok kazandıran emlak firması olmaya aday.

 

Torunoğlu gayrimenkul en ucuz ve en karlı hızlı pirim yapan sahibinden satılık yatırımlık arsa arazi tarla analizi konusundada uzmanlaşmıştır. arsalar fiyatları ve bu tapla içinde pirim yapan yatırımlık satılık arsaları torunoğlu gayrimenkul sizler için buluyor. istanbul veya istanbulda satılık arsa ve arsalar denildiğinde torunoğlu hayrimenkul hep önde.

 

istanbula yapılacak üçüncü havaalanı bunun yanıda kuzey marmara otoyolu ile altın çağını yaşayan ve sürekli pirim yapan arsalar sizleri bekliyor. sahibinden satılık yatırımlık arsa arıyorum diyorsanız torunoğlu gayrimenkul doğru adresiniz. Arnavutköyde ucuz arsa ve arsalar torunoğlu gayrimenkul sayesinde yatırımlık durumda ve sizleri bekliyor.

 

Neden arsa yatırımı ?

 

Arsa yatırımı en karlı yatırımdır ve size ençok kazan sağlayan riski en düşük yatırım satılık arsalar olup bunun yanında satılık tarlalar ve arazilerde özellikle nakaş hadımkoy yasıören hacımaşlı tayakadın baklalı boyalık yeniköy durusu tasoluk çilingir dursunköy haraçı arnavutköy boyalık satılık veya satılık arslar oldukça karlıdır.

 

ÇALIŞMA ALANLARI VE BÖLGELERİ

 

arnavutköy sahibinden satılık yatırımlık arsa veya arsalar arnavutköyde

hadımköy sahibinden satılık yatırımlık arsa veya araziler hadımköyde

hacımaşlı sahibinden satılık yatırımlık arazi arsa veya tarlalar hacımaşlıda

sazlıbosna yatırımlık satılık arsalar emlak sazlıbosnada

dursunköy satılık sahibinden yatırımlık emlak ve arsalar dursunköyde

çilingir emlak arsa ve tarla yatırımı çilingirde

taşoluk satılık ifrazlı imarlı arsa veya arsalar taşolukta

imrahor sahibinden satılık ifrazlı arsalar imrahorda

nakkaş yarımlık satılık sahibinden kelepir arsa ve arsalar nakkaşta

İletişim bilgileri